Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Çağrı merkezimizi arayın, en yakın servisimiz gelsin

  • Çırpıcı, 3. Taşocağı G-4. Sk. No:10 Zeytinburnu/İstanbul
  • [email protected]
  • 0 535 882 34 81
  • 0212 679 41 02
Bağcılar Kombi Servisi

Bağcılar Kombi Servisi

Kombilerin arızalarının tespit edilmesi için gerekli olan her konuda bilgi alabileceğiniz ve teknik çözümler konusunda parça değişimi sağlayacak seçeneklerimiz her zaman müşterilerin en iyi şekilde uygulanmaktadır.

En iyi şekilde çözülecek olan arızaların tespit edilmesi için önce genel bir bakım yapılarak problemin tespit edilmesi sağlanır.

Problem tespit edildiğinde, kısa sürede gerekli olan müdahale yapılarak, her zaman sorunsuz bir şekilde memnuniyetiniz garantilenerek çözüm sağlanır.

Herhangi bir zamanda kombi arıza ve tespitlerinde gerekli olan birikim ve eğitime sahip olan elemanlarımız 24 saat arızaların tespiti ve giderilmesi için size destek olacaktır.

Bağcılar' da en güvenilir ve ev yakın kombi servisi, hermatik ve yoğuşmalı kombi tamiri, onarımı, bakım, montajı, arızaları, petek temizliği ile ilgili sorunlarınızda hemen bizi arayın.

Bağcılar'da en güvenilir kombi servisi, uzun yıllardan bu yana kombi tamirinde servis ihtiyacına hızlı, garantili ve yerinde çözüm hizmeti vermekteyiz.

Bağcılar Kombi Servisi
Bağcılar' da Güvenilir Kombi Servisi
Bağcılar'da kombi servisi için güvenilir bir adres arayanlar profesyonel güler yüzlü ve cihazlarınızın arıza tespiti konusunda gerekli donanıma sahip ekibimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Bağcılar kombi tamir servisi olarak her marka kombi bakımı, montajı, tamiri gibi işlemlerinizi kaliteli ve garantili bir şekilde yapmaktayız.

Bağcılar da size en yakın kombi servisi ve petek temizleme hizmetleri, bacalı, hermatik ve yoğuşmalı kombi bakımı, kombi tamiri, kalorifer temizliği sorunlarınız için kaliteli ve hızlı çözümler üretir.

Bağcılar' da Kombi Tamiri Taptığımız Markalar
Bağcılar' da Arçelik, Beko, Demirdöküm, Buderus, Baymak, Baykan, Ariston, Airfel, Vaillant, Viessmann, Protherm, Ferroli, E.C.A kombi tamircisi.

Hermatik, bacalı ve yoğuşmalı kombi arızaları için kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş kuruluşumuz kombi servisçiliği alanında en iyi ve kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bağcılar Kombi Bakımı
Bağcılar' da kombi yanma verimini arttırmak amacı ile kombi bakımı yapıyoruz.

İç tozlarının temizlenmesi. Kalorifer tesisatınızın dönüş hattında yer alan filtrenin sökülüp temizlenmesi.

Kombi çalıştırıldıktan sonra tekrar kontrol edilerek tesisatın durumuna bakılması.

Eğer filtre tekrar pislik toplamışsa petek temizliği yapılması yakıt tasarrufu açısından bütçenize çok büyük fayda sağlayacaktır.

Genleşme tankı hava basınç kontrolünün yapılması (1,5 bar olacak şekilde) .

Çakmak mekanizmasının kontrol edilmesi ve ayarlanması.

Brülör ( yanma odaları temizliği ) nin yapılamsı

Sıcak su kontrolü (ntc) sensör ölçümünün yapılması şayet değeri istenen değerde değilse değiştirilmesi

Gaz enjertörlerinin temizliği ve yanış kontrolünün gerçekleştirilmesi.

Fan motoru kontrolü kirlenmiş fanlar balans neticesinde ses yapabilir temizlenip yağlanması sonucu kombiniz daha sessiz çalışır.

Kombi bakım ekiplerimiz cihazınızın bakımını gerçekleştirirken cihazınızda daha önceden meydana gelmiş olan veya arada sırada tekrarlayan arızaları bildiriniz.

Sertifikalı servis elemanlarımız arızaları ortaya çıkarabilecek olan parçalarında gerekli kontrolünü yaparak sizleri bilgilendireceklerdir.

Kombi Servisi Bağcılar

Tamirini Yaptığımız Markalar
Airfel Kombi Tamiri
Alarko Kombi Tamiri
Arçelik Kombi Tamiri
Ariston Kombi Tamiri Servisi
Baykan Kombi Servisi | Baykan Kombi Tamir Servisi
Baymak Kombi Tamiri Kombi Tamir Servisi Baymak
Beko Kombi Tamiri
Bosch Kombi Tamiri Kombi Servisi Bosch
Buderus Kombi Tamiri
Demirdöküm Kombi Tamir Servisi
Eca Kombi Tamir Servisi
Emko Kombi Tamir Servisi
Ferroli Kombi Tamiri
Protherm Kombi Tamiri Servisi
Vaillant Kombi Tamiri Servisi

Bakırköy Kombi Servisi
30 Ağustos 2021, 19:59
Zeytinburnu Kombi Teknik Servisi
10 Eylül 2021, 10:52